Umožni někomu zažít tvůj den

Twiner je služba, se kterou můžeš vybranému zájemci na jeden den ukázat svůj život. Jeden den totiž může znamenat všechno.

Pro tebe

Poznáš zajímavé lidi. Inspiruješ se. Vystoupíš z komfortní zóny. Vykoukneš ze své sociální bubliny. Dopřeješ si sebereflexi. Získáš kontakty a zviditelníš se. Užiješ si skvělý den.

Pro ostatní

Pomůžeš ostatním. Nasměřuješ je v kariéře. Inspiruješ je a něco je naučíš. Otevřeš jim nové obzory. Motivuješ je. Dodáš jim odvahu pro své sny. Věnuješ jim nezapomenutelný den.

Pro společnost

Obohatíš ostatní. Pomůžeš jim naplnit jejich potenciál. Podpoříš sdílení zkušeností. Inspiruješ společnost. Přispěješ tak k jejímu rozvoji.

Barbora Gajová

Fotografka na volné noze

Svůj den jsem věnovala Marušce, která za mnou jela 3 hodiny. To ve mně zanechalo silné pocity a obdiv, že vážila takovou dálku kvůli setkání se mnou a že se chce ve focení opravdu posunout. Probraly jsme vše od její tvorby, seznámila se s mými kamarády a vyzkoušela si, jaké to je vytvořit v krátké době něco kreativního. Vzniklo plno krásných fotek a já na tento den budu vzpomínat jako na úžasný deštivý den, který mi pomohl si uvědomit, že mám lidem co předat a hlavně, že každé setkání s novým člověkem nám přináší nový pohled na věc, novou motivaci a inspiraci. A to je k nezaplacení.

ukázala den zájemkyni

Marie Holdová

Fotografka

1

Vytvoř si profil

Popiš zájemcům, co s tebou během dne zažijí.

2

Vyber si zájemce

Každý zájemce ti sdělí proč s tebou chce zažít den a jakou odměnu ti nabízí.

3

Ukaž svůj den

Spojíme tě se zájemcem, abyste se dohodli na termínu a všech detailech dne.

Dostanu za setkání zaplaceno?

Ano, zájemci ti mohou podle svého uvážení navrhnout i finanční odměnu. Ta se pohybuje průměrně okolo 1 000 Kč.

Berete si z odměny nějakou provizi?

Ano, z každé odměny si bereme 30%. Zbývajících 70% ti posíláme na účet vždy k 15. dni v následujícím měsíci po setkání.

Můžu odměnu darovat na charitu?

Ano, svoji část odměny můžeš i darovat na charitu. Spolupracujeme s portálem www.darujspravne.cz, kde si stačí vybrat sbírku a my na ni případně tvoji odměnu pošleme.

Jak dlouho by měl den trvat?

Ideální délka by měla být alespoň 8-10 hodin, aby si vybraný zájemce odnesl ze společného dne co nejvíc. Vždy se však můžeš se zájemcem dopředu dohodnout.

Staň se osobností a inspiruj ostatní i sebe.

I jeden den může znamenat všechno. Stačí si jen vytvořit profil a hned zjistíš, kdo by měl o den s tebou zájem.